O nás

Jsme organizací s dlouholetou tradicí. Naše činnost v oblasti alternativných způsobů léčby civilizačních nemocí čerpá zkušenosti z nejnovějších poznatků zkoumání biochemie lidského organismu. V tomto směru spolupracujeme s odborníky na celém světě a informace z této oblasti využíváme k provádění léčebných terapií v oblasti uzdravování z civilizačních nemocí. Naší filozofií je doporučení: "Neléčte se, uzdravte se". Teprve konečný efekt uzdravení organismu je výsledkem správně zvolené léčby. 

Naše terapie "IN" je jedinečná a maximálně účinná. O tom se přesvědčily již stovky našich klientů, kteří v minulých letech navštívili naše centrum léčby civilizačních nemocí v Čeladné v Beskydech. Způsoby léčby jsme nezměnili, jelikož jsou jedinečné a revoluční, změnili jsme pouze místo uzdravování, a to na Frenštát a Rožnov pod Radhoštěm. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Kultovní hora Radhošť nad Frenštátem láká účastníky léčebných pobytů k turistickým vycházkám.

 

NÁZORY ÚČASTNÍKŮ POBYTŮ:

"Vyzkoušela jsem kdejakou dietu na hubnutí a efekt byl vždy stejný, počáteční snížení váhy a potom jojo efekt a další kilogramy navíc. Výživa "IN" je něco naprosto úžasného, hubnutí probíhá pozvolna, bez nervozity, pocitu hladu a stresu, ale hlavně natrvalo".

S.O. z Otrokovic

 

"Mně pomohla aplikace výživy "IN" do každodenního jídelníčku při léčbě cukrovky, kdy jsem se na vždy zbavil omezujícího inzulínu, teď se cítím velmi dobře, jsem nabit energií a zdá se mi, že jsem o pár let omládl".

Láďa z Blanska

Hubnutí po valašsku, naše specialita